درباره ما

خوش آمدید به خانه‌ی جدیدتان

Mari Yapı A.Ş 2008 yılından günümüze Kağıthane bölgesinde inşaat ve gayrimenkul sektöründe kentsel dönüşüm kapsamında aktif hizmet vermektedir.

Kentsel dönüşümü premium kavramıya buluşturan Mari Yapı şehrin merkezinde ulaşılabilir imkanlarla herkesi konut sahibi yapmayı hedeflemektedir.

Mari Vadi Dis Cephe Gorseller gece 2

پارکینگ‌ها

دسترسی آسان به خودروی شما

فضاهای سبز

فضاهای سبز

لیفت

سریع و ایمن

طراحی داخلی

شما دیر نشده‌اید تا مالک یک مسکن در یک پروژه با 500 واحد که یک زندگی لوکس، امن و آرام را وعده می‌دهد شوید. فروش پروژه ما ادامه دارد.

طراحی اتاق هوشمند

1f219d81152957.5cf69e49e062e

تجهیزات ساختمان

زمین ورزشی
منطقه سبز
ستخرها
اتاق سرگرمی

زمین ورزشی

Mari Yapı’nın en önemli özelliklerinden biri, inşa ettiği binalarda spor salonu hizmeti sunmasıdır. Bu sayede, Mari Yapı tarafından inşa edilen binalarda yaşayan insanlar, fitness ve egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için herhangi bir yerden uzaklaşmadan spor yapabilme imkanına sahiptirler. 

منطقه سبز

Mari Yapı, yeşil alanların sürdürülebilirliğine ve doğal yaşamın korunmasına büyük önem vermektedir. Bu nedenle inşa ettiğimiz binaların çevresinde geniş yeşil alanlar yaratmaya özen gö Mari Yapı’nın yeşil alanları doğal yaşamı korumakla kalmayıp aynı zamanda inşa ettiğimiz binaların estetik görünümünü de artırıyor. Bu alanlarda çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve oturma alanları gibi pek çok farklı aktivite seçeneği da mevcut.

ستخرها

Yapılarımızda yer alan yüzme havuzları en son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca yüzme havuzlarımızın temiz ve hijyenik bir ortam sağlaması konusuna büyük önem veriyoruz. Havuzlarımız sıkı hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmekte ve bakımı yapılmaktadır. Mari Yapı’nın yüzme havuzları, müşterilerimize sağlıklı ve eğlenceli bir yüzme deneyimi sunmaktadır.

اتاق سرگرمی

İlgi alanlarınıza uygun sosyal alanlar sağlıyoruz. Hobi odalarımız, müzik, bilardo ya da oyun gibi aktivitelerle ilgilenen müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış alanlardır. Bu alanlarda, kendi hobilerinize vakit ayırarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

تور پانوراما

شما می‌توانید از طریق تور پانوراما در سمت راست، ساختمان‌های شگفت‌انگیز ماری یاپی را بگردید.

İstanbul’da sosyalleşmek, gıda, giyim, eğlence gibi birçok ihtiyacı aynı noktadan karşılamak adına önemli bir işlev gören alışveriş merkezlerine yakınlık da Mari Yapı binalarında yaşayanların bir başka ayrıcalığıdır.

Vadi AVM, Axis AVM gibi ilçemizde yer alan alışveriş merkezlerinin yanı sıra komşu bölgelerde yer alanZorlu AVM; Özdilek Park, İstinye Park, Cevahir AVM, Kanyon AVM gibi alternatiflere ulaşmak da Mari Yapı projelerinde yaşayanlar için oldukça kolay ve rahat. Çünkü Mari Yapı projeleri şehrin kalbinde konumlanarak, her türlü ihtiyaç için şehirle hızlı ve kısa zamanda bütünleşebilmeye imkan tanıyor.

Sağlığın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket eden Mari Yapı, inşa ettiği binaların sağlık hizmetlerine kolay erişim sağlayacak şekilde konumlandırılmasına öncelik vermektedir.

Mari Yapı’nın projeleri İstanbul’un en önemli ve büyük hastanelerine yakınlığı sayesinde yaşayanlara adeta sağlık güvencesi sunmaktadır. Sadece İstanbul’un değil, Türkiye ve Avrupa kıtasının en önemli sağlık merkezleri size sadece birkaç dakika mesafede…

Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesine 4 dakika, Türkiye Hastanesi’ne 5 dakika, Memorial Şehir Hastanesi’ne 6 dakika, Florance Nightingale Hastanesi’ne 7 dakika, Amerikan Hastanesi’ne 10 dakika ve Liv Hospital Hastanesi’ne 15 dakika mesafede bulunan Mari Yapı projelerinde yaşayanlar, acil durumlarda hızlı ve etkili sağlık hizmetine fazla vakti kaybetmeden erişebilmektedirler.

Özellikle aileler için eğitim kurumlarına yakın olmanın öneminin farkındayız. İstanbul’un kalbinde konumlanan Mari Yapı projeleri, bu özelliği sayesinde önemli eğitim kurumlarına ya komşudur ya da en fazla yarım saatlik mesafede ulaşılabilecek noktadadır.  İstanbul Kent Üniversitesi, Atlas Üniversitesi, İstinye Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü Kağıthane sınırlarında yer almaktadır. Ayrıca diğer yüksek öğrenim kurumlarına ev sahipliği yapan Şişli, Maslak, Sarıyer, Levent gibi lokasyonlara yakınlık da Mari Yapı projeleri sakinlerinin eğitim kurumları arayışında zengin seçeneklere sahip olmasını sağlar.

Sadece üniversiteler anlamında değil, akademiler, yaşam atölyeleri, çocuk gelişim birimleri de Kağıthane’nin sunduğu eğitim olanakları arasındadır. Kağıthane Engelliler merkezi, Mavi Spor, Bilmer Akademi, İshatech Akademi, Safir Yaşam Atölyesi, Çözüm Temel Lise, 70. Yıl Cumhuriyet Okmeydanı Eğitim Merkezi, İsmek Çocuk Gelişim Okulu, Daylight Eğitim Merkezleriilçenin size sunduğu sayısız imkanlardan sadece birkaçıdır.

Avrupa’nın en büyük adalet sarayına yakın olmak elbette ki bir ayrıcalıktır. İstanbul Adalet Sarayı’na yakınlık avukat, hakim gibi hukuk çalışanlarının ulaşım sorunlarına kolay bir çözüm sunarken, bir şekilde hukuk mücadelesine girenler için de bu gözardı edilmeyecek bir kolaylıktır. Aynı zamanda yatırım penceresinden bakıldığında, bu tür büyük yatırımların bölgesinin emlak değerlerine yaptığı katkıyı da unutmamak gerekir.

Mari Harita 1 scaled 1 1300x646 1
سطوح خرید
بیمارستان شهری
آموزشگاه‌ها
دادگاه عدالت

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد پروژه‌های ما را دریافت کنید.

نوشته‌های وبلاگ ما

امروزه اکثریت جمعیت جهان در شهرها زندگی می کنند و این جمعیت به لطف مزایای بی شمار شهرها روز به روز در حال افزایش است. شهرها برای پاسخگویی به نیازهای زندگی مدرن طراحی شده اند...
Daha FAzlası
پس انداز مفهومی است که باید در هر مرحله از زندگی همراه ما باشد. هر پس انداز ما ذخیره ای برای نیازهای مالی آینده ایجاد می کند، هزینه ها را کاهش می دهد و امنیت مالی را افزایش می دهد.
Daha FAzlası
استانبول شهر فرصت ها در املاک و مستغلات است. از این حیث، کلان شهر که نه تنها در ترکیه بلکه در جهان از بسیاری از شهرهای کشور جلوتر است، مرکز رسمی فروش مسکن داخلی اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور و کاداستر است.
Daha FAzlası