• HAKKIMIZDA

  Yeni Kağıthane’nin mimarı Mari Yapı; Mari Rezidans, Mihenk Rezidans, Mari Park Ofis, Mari Emek Ofis, Mari Plaza, Mari Suites Hotel, 4401 Rezidans ve 4402 Rezidans projeleriyle şehrin merkezine yeni bir yüz kazandırdı. Kentsel dönüşümü, ulaşılabilir lüks kavramıyla buluşturan Mari Yapı, gelecek planlarıyla herkesi bir konut sahibi yapmayı hedefliyor.

  Türkiye emlak ve inşaat sektörünü canlandırarak, ekonomiye değer katan Mari Yapı, Kağıthane yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

 • YÖNETİM KURULU MESAJI

  Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

  2008 yılından itibaren bugüne farklılıklar yaratma hedefi doğrultusunda özgün, dinamik ve yaratıcı projelerle geldik. Bu hedefler doğrultusunda verdiğimiz inşaat ve turizm hizmetlerini Mari Grup çatısı altında topladık.

  Mari Yapı olarak inşaat sektöründe gelişen son teknolojileri, teknikleri ve malzemeleri kullanarak deprem kuşağında olan ülkemizde ve İstanbul’da depreme dayanıklı binalar yapmayı hedefliyoruz. Dünya’da gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de siyasal, sosyal, ekonomik alanlarda değişim-dönüşüm süreci etkisini hissettirmektedir. Bizler de İstanbul’un değişim sürecinde kentsel dönüşüm faaliyetlerimizle kalıcı, faydalı ve sağlam bir şekilde projelerimizi geliştirmekteyiz.

  Hayata geçirdiğimiz projelerin insan hayatının sorumluluğunu taşıdığı bilinciyle vermiş olduğumuz sözlerin arkasında durarak istikrarlı bir yükselişle hizmet verdiğimiz alanlarda üstün başarı göstermeyi hedefliyoruz. Mari Grup olarak çıktığımız bu yolda inanıyorum ki sizlerden aldığımız güçle faaliyet gösterdiğimiz her alanda ilk akla gelen kurumsal şirketlerden biri olmak için planlı, prensipli bir şekilde çalışmaya devam ederek bulunduğu bölgeye değer katan, ülkesinin ve milletinin nezdinde değerli bir kurum olmaya devam edeceğiz.

  Hayata geçirdiğimiz projelerde bizlere güvenen müşterilerimize, tüm çalışma arkadaşlarımıza şahsım ve Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim.

  Yönetim Kurulu Başkanı
  EROL ALTAN

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

  Mari Şirketler Grubu, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsenmektedir. Bu doğrultuda Mari;

  - Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.

  - Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.

  - Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

  - Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.

  - Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yaparak; her seferinde daha başarılı olmak için çalışmak.

  - Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak.

  - Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

  - İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek.

  - Çağdaş yönetim ve bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip ortamını sağlamak.

  - Kalite yönetim sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

  - Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygulayarak şirket politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflere ulaşmak için çalışmak.

  - Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirip, gelişmesine öncülük yapmak.

 • İSG POLİTİKAMIZ

  Mari Yapı ‘’Mari Suites Otel, Mihenk Rezidans ve Mari Rezidans projelerinde Sıfır Kaza hedefini benimseyerek bu projeleri tamamlamıştır. Hali hazırda devam etmekte olan 4401 ve 4402 projelerinde ise iş sağlığı ve güvenliği politikası çerçevesinde istikrarlı bir şekilde sıfır kaza hedefini öncü tutarak şantiye çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz. Bundan sonraki tüm projelerimizde de aynı vizyon ve misyon politikası içerisinde; tüm çalışanlarımızın hayatı, sağlığı ve güvenliği hususlarında gerekli tüm ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz;

  • İnsanı en önemli değerimiz olarak görürüz,
  • Ülkemizdeki veya çalışılan ülkenin yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymak,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini uygulanırken işverenler de dahil olmak üzere tüm tarafların beklentilerini dikkate almak,
  • Şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için İSG Politikasını periyodik olarak gözden geçirmek;
  • Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini paylaşmak.
  • Kazalara sebebiyet verebilecek tehlikeli ortamların oluşmasını engellemek ve mevcut tehlikeli ortamları ortadan kaldırmak,
  • Acil durumlara hazırlıklı olmak,
  • Çalışan tüm personelimizin İSG sorumluluklarının farkında olmasını sağlamak için gerekli duyuruları yapmak, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yürütmek,
  • Tüm tedarikçi ve taşeronlarımızın iş sağlığı ve güvenliği bilincine ulaşmasını sağlamak için gerekli eğitim ve öğretimi temin etmek.
Yeni Kağıthane’nin mimarı Mari Yapı; 4401 Rezidans, Mihenk Rezidans ve Mari Rezidans projeleriyle şehrin merkezine yeni bir yüz kazandırdı. Kentsel dönüşümü, ulaşılabilir lüks kavramıyla buluşturan Mari Yapı, gelecek planlarıyla herkesi bir konut sahibi yapmayı hedefliyor. Türkiye emlak ve inşaat sektörünü canlandırarak, ekonomiye değer katan Mari Yapı, Kağıthane yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

Talatpaşa Mh. Uçankuş Sk. B Blok No:2/1/1
4401 Rezidance
34400 Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 9 344
Telefon: +90 (212) 210 93 44
Faks: +90 (212) 320 93 43
Gsm: +90 (530) 387 08 08
Satış Gsm: +90 (530) 265 15 58