İK POLİTİKAMIZ


ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

Mari Şirketler Grubu, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsenmektedir. Bu doğrultuda Mari;

- Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.

- Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.

- Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

- Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.

- Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yaparak; her seferinde daha başarılı olmak için çalışmak.

- Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak.

- Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

-İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek.

- Çağdaş yönetim ve bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip ortamını sağlamak.

- Kalite yönetim sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

- Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygulayarak şirket politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflere ulaşmak için çalışmak.

- Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirip, gelişmesine öncülük yapmak.

ÖNCE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Mari Yapı olarak bugüne kadar kurduğumuz tüm şantiyelerde; sıfır iş kazası; mantığı ile hareket ederek, çalışanlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında düzenli olarak eğitim almasını sağlıyoruz.
Yeni Kağıthane’nin mimarı Mari Yapı; 4401 Rezidans, Mihenk Rezidans ve Mari Rezidans projeleriyle şehrin merkezine yeni bir yüz kazandırdı. Kentsel dönüşümü, ulaşılabilir lüks kavramıyla buluşturan Mari Yapı, gelecek planlarıyla herkesi bir konut sahibi yapmayı hedefliyor. Türkiye emlak ve inşaat sektörünü canlandırarak, ekonomiye değer katan Mari Yapı, Kağıthane yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

Talatpaşa Mh. Uçankuş Sk. B Blok No:2/1/1
4401 Rezidance
34400 Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 9 344
Telefon: +90 (212) 210 93 44
Faks: +90 (212) 320 93 43
Gsm: +90 (530) 387 08 08
Satış Gsm: +90 (530) 265 15 58